BŁĄD.

wiadomości: 10 rozmówcy: 4

Dzień dobry :) W kolekcjach łamigłówek , do AnagramówKI NR13 zakradła się pomyłka w redakcyjnym prawidłowym razwiązaniu .Zamiast AGENTKA powinno być : AGNATKA .

Proszę szanowną redakcję o korektę )

Ups. A mój błąd jest taki, że to nie jest anagramówka nr 13 . To anaqgramówka nr 03 .

Niestety, nie można poprawić haseł we wzorcu. Można tylko zadanie wyrzucić, albo spróbować naprawić je inaczej. Wiele lat temu, prawie dwanaście, zadanie zostało naprawione przez wprowadzenie alternatywnego rozwiązania, tak aby nikt nie miał błędu po wpisaniu prawidłowego słowa AGNATKA.

Dziękuję, Kryno :)

Zaobserwowałem u siebie następujący problem.W dniu 18.04.2024 o godzinie 15.39 zakończyłem
rozwiązywanie zadań z wynikiem 240/724/85,1%.W dniu dzisiejszym 19.04 2024 po rozwiązaniu "Wyzwania dnia" wynik 245/700,0/84,6%.W związku z tym mam pytanie,bąd systemu czy celowe działanie"kreta".Chcę zaznaczyć że takie sytuacje obserwuję bardzo często.

ps.problem dotyczy punktów procentowych.

@skamin1 – dość proste wytłumaczenie tej sytuacji. Ranking zawiera punktację za OSTATNIE 30 DNI. Zerknąłem na Twoje aktualne rachunki i nie ma tam błędu (121 poprawnie rozwiązanych stanowi 84.6% 143 czyli wszystkich rozwiązanych w okresie minionych 30 dni). Lokata w rankingu (obecnie 246 ) to prosta kolejność w tym zestawieniu (kto ma więcej, ten jest wyżej plasowany). Jeśli natomiast wczoraj byłeś na miejscu 240 i miałeś lepszy procent – ot, wczoraj więcej straciłeś aniżeli zarobiłeś. Raz jeszcze : OSTATNIE 30 DNI !
Poza tym : inni gracze mogli poprawić swoje aktualne „osiagnięcia” punktowe i zepchnęli Cię w dół.
Pozdrawiam

Dziękuję za wyjaśnienie ale jeżeli za każde rozwiązanie na bieżąco są naliczane punkty procentowe to nie powinno być takich rozbieżności.Jeśli jest inaczej to 90% lub 100% jest dla mnie nieosiągalne.Mimo wszystko czuć kretem.

@skamin1 – niezupełnie tak. Podkreślam , raz jeszcze, OKRES rozliczeniowy. Jeśli dla przykładu – 30 dni temu miałeś 2 poprawnie rozwiazane zadania, które „odpadły” z uwagi na OKRES , zaś w zamian tego weszło dzisiejsze błędnie rozwiązane ... wtedy wszystko się zmienia.
MATEMATYKA JEST NIEKWESTIONOWANĄ KRÓLOWĄ NAUK !