apel? wniosek? do autorów i kierowników Szarady

wiadomości: 10 rozmówcy: 7

Szanowni Państwo, nie wiem czy dałem dobry tytuł ale to wyjdzie w treści wypowiedzi. Przede wszystkim chylę czoła przed autorami zadań bo naprawdę robią super dobra robotę. Fakt, że nie które zadania nie są w moim guście ale przecież to nie tylko dla mnie jest ta zabawa. Właśnie, chodzi mi o to aby szanowni Państwo zechcieli zrozumieć że nie każdy jest orłem czy innym omnibusem
i nie każdy ma do dyspozycji super komputer (ja np. nie mam programu który pozwala wycinać zdjęcia, chciałem sobie ściągnąć jak mi ktoś podał stronę ale ściągnąłem jakiegoś obcojęzykowca, narobiło mi bałaganu, że potem musiałem wołać spec machera do komputera) Dlatego prosiłbym w imieniu wszystkich "niekumatych" aby troszeczkę pofolgować z krytyką. Nie wiem kto jest takim "śpecem" od kasowania podpowiedzi nie mniej jednak mógłby dać se deczko na wstrzymanie. Osobiście staram się samemu dochodzić do sedna, ale są sprawy że nie daje rady i również korzystam ze strony samopomocy. Czy to błąd? w końcu po to ta strona została stworzona. Przepraszam że się tak rozpisałem.

W imieniu autorów serwisu mogę odpowiedzieć, że nie mamy nic wspólnego z innymi stronami szaradziarskimi i nic nikomu nie kasujemy.

"ja np. nie mam programu który pozwala wycinać zdjęcia"
Masz taki program. Do takiego zabiegu nie jest potrzebny żaden specjalny program, wystarczy użyć windowsowskiego Painta poprzez zaznaczenia obszaru (z wcześniej zrobionego zrzutu ekranu) a następnie wybraniu opcji przytnij.

Jednak jakiegoś tam "Painta" nie tylko trzeba mieć ale jeszcze umieć go obsługiwać (... z wcześniej zrobionego zrzutu ekranu ) o co tu chodzi i jak się taki "zrzut" robi?

Pełno instrukcji w sieci:
instrukcja WINDOWS 7: http://www.jeja.pl/str,37,jak-zrobic-screena-w-programie.html
instrukcja WINDOWS XP: http://www.jeja.pl/str,38,jak-zrobic-screena-w-programie.html

Myślałam że w okresie kanikuły będzie więcej krzyżówek

A nie jest?!
Co tydzień wchodzi nowa kolekcja, raz weszły trzy na raz. Normalnie jest raz w miesiącu, rzadko częściej.

A na marginesie dyskusji. Czy istnieje możliwość trochę wcześniejszego informowania o pojawieniu się nowej kolekcji?

Jutro.

Dziękuję. A nie można by tak umieszczać informacji na stronie tytułowej szarady.net ?