Akari 35

wiadomości: 3 rozmówcy: 3

Witam. Po rozwiązaniu i 100 % wypełnieniu wszystkich pól, pojawia się taka informacja: "W trosce o Twój wynik krzyżówka nie została zakończona, ponieważ przy jej sprawdzaniu stwierdziliśmy, że ponad połowa pól została wypełniona błędnie lub pozostawiona pusta. Zakładamy więc, że przycisk zakończenia krzyżówki wciśnięty został przez pomyłkę i zachęcamy Cię do jej dalszego rozwiązywania."
Czy ktoś mógłby wytłumaczyć o co chodzi? Może robię gdzieś błąd, ale dlaczego w takim razie w zadaniu nad diagramem mam 100% wypełnienia? Pozdrawiam i z góry dziękuję za wyjaśnienie :)

Witaj! Masz 100% wypełnienia, ale masz też dużo nieprawidłowości. Pokombinuj jeszcze, a wcześniej dobrze wczytaj się w objaśnienie przy krzyżówce. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Witaj, 100% wypełnienia to informacja, że we wszystkie białe pola masz wpisane litery i nie zostawiłeś pustych pól. Ta druga informacja oznacza, że dużo haseł zawiera błędy i po odliczeniu - 10% punktów za jeden błąd nie otrzymasz punktów za rozwiązanie krzyżówki. Pozdrawiam