Afiksowa-30 (strona 1/2)

wiadomości: 20 rozmówcy: 5

Proszę o uznanie wyrazu MARSY -papieros marki Mars /sjp -dopuszczona w rozwiązaniach liczba mnoga/.

Łaskawie przypominam SZANOWNYM ADMINOM ,że zgodnie z sugestią przedstawiłem alternatywne rozwiązanie w miejscu do tego przeznaczonym i oczekuję zajęcia stanowiska.

Znam tylko jedną Cembrzyńską. Ma na imię IGA

A pali Marsy?

Czy pali Marsy czy Cudzesy -dynda mi to i powiewa niczym żagle w łopocie targane Perfect Storm^em! Mam tylko nadzieję ,że ten wicherek przywieje tu A D M I N A.

Po raz kolejny przypominam o reklamacji!

Nie chcę być natrętny ale ponownie przypominam A D M I N O M ,że czeka reklamacja do rozpatrzenia!

Przypomina to "pisanie do szuflady" ale pytam się po raz enty Administratora Tego Bajzlu ile można czekać na rozpatrzenie reklamacji zgłoszonej zgodnie z życzeniem Szanownych Panów. Mijają wieki a tu nic - chociaż rozpatrywane są reklamacje zgłaszane w innych działach /nota bene - na zaproponowane alternatywne rozwiązanie zgłoszone w nieprawidłowym miejscu pada odpowiedź -"Proszę zgłosić w odpowiednim miejscu"- i na tym koniec/. Panowie -znów będzie,że marudzę i czepiam się nie wiadomo czego,że macie ogrom pracy /hetman ostatnio nieźle Was wyręczył/ -ale dwutygodniowe oczekiwanie na odpowiedź zakrawa na kpinę.

Przypominam Leniom ,że nierozpatrzone reklamacje nadal czekają.

dodane MARSY.
pozdrawiam