7 słów 022

wiadomości: 5 rozmówcy: 3

W tej łamigłówce można się zablokować, układając najpierw GIPS ze zbitek GI+P+S zamiast GI+PS. Wtedy niemożliwe staje się ułożenie plażowej skały.

poprawione. dziękuję za zgłoszenie i pozdrawiam.

Pryma-wpisuję pierwszy wyraz np. ŚWI-ĘTO zatwierdzam, zapytanie znika, wpisując następne np. NIEPODLEGŁOŚĆ przy wyborze NIE pojawia się poprzednie słowo ŚWIĘTO. Chińską kombinacją posługując się krzyżykiem zaliczam jakoś wszystkie wyrazy ale zadania nie można zakończyć. Tragedia. Zadania proste jak drut a człowiek stoi w miejscu.

@mirasisko Trudna sprawa - nie mogę tego nijak zreprodukować, a fakt, że dzieje się tak u Ciebie na różnych przeglądarkach, jest już całkowicie zagadkowy. W tej chwili przychodzi mi do głowy jedynie taki scenariusz, że może masz zainstalowaną (we wszystkich przeglądarkach) jakąś wtyczkę, która w jakiś sposób "gryzie się" z naszym kodem (choć nie powinno tak być). Jeśli używasz wtyczek takich jak AdBlock, spróbuj je wyłączyć i sprawdzić, czy to pomaga. Kiedyś część użytkowników AdBlocka zgłaszało problemy z kończeniem zadań, które znikały po jego wyłączeniu - działo się tak z nieznanych nam przyczyn tylko u kilku osób...

Jeśli to nie pomoże, to mogę spróbować zdiagnozować problem zdalnie: w Firefoksie wciśnij CTRL+SHIFT+K. Pokaże się okienko konsoli javascript. Wtedy jeszcze raz wejdź w zadanie i zacznij rozwiązywać. Gdy dojdziesz do sytuacji błędnej, podeślij screenshota z tego okienka na zaloga@szarada.net. Potem okienko można zamknąć normalnie krzyżykiem.

Jadę na telefonie ale dla niewprawionego - orka jak po grudzie. Dziwne ale kiedyś weszło mi zadanie testowe i poszło jak po masełku. Dziwi mnie tylko dziwna wielkość miniaturki i nienaturalnie małe litery.