Korona Gór Polski

korona gór polski Dziś mamy dla Was wyprawę w polskie góry, w którą poprowadzi nas Renatalenska. Po drodze odwiedzimy bardziej i mniej znane szczyty wszystkich pasm górskich w naszym kraju. Zapraszamy do zabawy z Koroną Gór Polski!

 

Komentarze

 rysant,

Cudowna kolekcja Reni promująca nasze góry. Szkoda tylko, że takie "niedorozwoje umysłowe jak: Eviliv, ..., kgb i inni mający przeciąg między uszami zamiast odrobinę oleju, psują zabawę szaradziarską swoimi podpowiedziami u Wojtka. Reniu, dzięki za wspaniałą kolekcję. Pozdrawiam Bydgoszcz.

 jomitoka,

@rysant,
Masz oczywiście rację, ale należy podejść do problemu bardziej racjonalnie i rzeczowo. Długo myślałem - czemu ktoś podpowiada nawet wtedy, gdy nikt o to nie prosi? Myślę, że znam odpowiedź. Ludzie spisujący gotowce, siłą rzeczy się nie uczą. Nie rozwijają umiejętności rozwiązywania zadań szaradziarskich. A wtedy rozwiązujący nie ma konkurencji i zawsze jest w czubie stawki. Zawsze jest uwieczniony w pierwszej dziesiątce. No - może prawie zawsze. Bo konkurencja jest wciąż ta sama, nie przybywa rywali.
Czy przepisywacze o tym wiedzą? Czy mają podobne przemyślenia? Zagadnienie godne przemyślenia.
Pozdro

 zosia11,

mnie tez zastanawia jaki jest sens rozwiazywania krzyżowek przepisywaczy?.Tylko to zeby byc na szczycie rankingu a nie ćwiczenie mózgu,nauki.Dla ludzi w starszym wieku to bardzo ważnei chociaż palce wolniej chodzą ale chodzą,a mozg pracuje wojniej ale ciagle sprawny.Pozdrawiam tych prawdziwych krzyżówkowiczów.

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy