Jolki wiązane

jolki wiązaneŚrodek wakacji i lato w pełni - czy może być lepsza pora na chwilę relaksu z krzyżówką? Dziś mamy dla Was Jolki Wiązane przygotowane przez Jastara. Jedno słowo w przód, drugie wspak - sposób ich rozwiązywania z pewnością rozjaśni przykład. Zapraszamy!

 

Komentarze

 jomitoka,

Kiedy puszczaliśmy tę kolekcję, nie wiedzieliśmy o bardzo istotnym fakcie. Dowiedziałem się przed chwilą i informuję. Nasz Jastar ma dziś urodziny!
Wszystkiego dobrego zatem życzę w imieniu załogi, dziękując jednocześnie za ogromny wkład w stronę Szarada.net.
Zdrówka i pozdrówka Jastarku!

 Dana58,

Zdrówka, zdrówka i ... kolejnych wspaniałych zadań, a tym samym tylko zadowolonych naszych buziek :).
Wszystkiego najlepszego (f)(f)(f)

 Maria,

Miły to zwyczaj pamiętania o sobie nawzajem, zatem Jastarze54 (czy to 54 coś oznacza w związku z urodzinami?) dalej takich pomysłów jak masz do tej chwili, nie czytania bzdurnych komentarzy Ciebie dotyczących oraz ileś tam kolejnych lat życia, pracy, tworzenia ku Swojej i naszej uciesze.
Nie wypowiadam się już na temat Twoich zadań, bo dawno już powiedziałam co miałam do powiedzenia, a powtarzanie się mogło by być poczytane za lizusostwo, bądź też demencję.
Pozdrawiam serdecznie, Maria.

 Perunek,

Od lipca 2012 jestem użytkownikiem tego portalu. Staram się rozwiązać jak najwięcej zadań. Przez te 5 lat poznałem twórczość wszystkich Autorów. Większość jest na najwyższym poziomie, lecz, wybaczcie mistrz jest tylko jeden!
Szanowny Jastarze, dziękując za Twój dotychczasowy dorobek życzę najlepszego zdrowia, zadowolenia z twórczości i jeszcze wielu, wielu cudownych zadań.

 gajusz,

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Mistrzu! Zdrowia, spełnienia marzeń, odwagi do realizacji planów i odrobiny szczęścia, żeby wszystko się udało.
(d)(^)
Pozdrawiam :)

 julian,

Jeszcze (drink) jeden (drink) (diagram) i jeszcze (star) raz, sto (star) lat niech (star) żyje i tworzy nam (star) (champagne)

 jastar54,

Pięknie dziękuję Wam za te miłe i niespodziewane życzenia. Ja z kolei życzę wszystkim samych 100% rozwiązań :-)

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy