7 słów - też na telefon!

7 słów

Dziś zapraszamy do zmierzenia się z zupełnie nowym rodzajem zadań o nazwie "7 słów". Polegają one, podobnie jak krzyżówki, na odgadywaniu słów pasujących do podanych definicji. Tym razem jednak słów nie wpisujemy w diagram, a konstruujemy wybierając i łącząc podane fragmenty.

Kolekcję tę publikujemy wraz z towarzyszącą jej grą mobilną 7 słów, dostępną (za darmo) na telefony z systemem Android. Dzięki temu, zadania można rozwiązywać zarówno bezpośrednio w naszym serwisie, jak i poprzez grę. Wszystkich dysponujących telefonami z Androidem, gorąco namawiamy do zainstalowania i wypróbowania aplikacji. Na zachętę, w aplikacji umieściliśmy wiele dodatkowych zadań, niedostępnych bezpośrednio w serwisie (które wszakże nie wchodzą w zakres rankingu najlepszych szaradzistów). Czy taka forma zabawy przypadnie Wam do gustu? Jeśli tak, postaramy się przygotowywać takie podwójne premiery (kolekcja w serwisie + gra mobilna) częściej.

 

Komentarze

 huragan101010,

Coś jest do bani... Już w pierwszym zadaniu: "bierny słuchacz dziada" - wybieram OB-R-AZ, zielony haczyk, i następuje tylko tandetny dźwięk sugerujący, że jest źle. Robię to samo dla drugiego "ry" - też jest źle. Przy ułożeniu innego wyrazu - też...

 urszulka575,

Czegoś tutaj nie rozumiem...kolekcja liczy sobie 35 zadań, ja zrobiłam 36 i w dalszym ciągu pokazuje mi, że nie mam jednego zadania, 37???? I co ciekawe, nie wiem, gdzie go szukać!!!
W ten sposób straciłam bonus w postaci premii z tę kolekcję, czyli zamiast 102 pkt mam tylko 36.....

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy