100 000 użytkowników

Dziś mamy powód do świętowania. O godzinie 18:00 na naszym skromnym portalu zarejestrował się stutysięczny użytkownik. Kto by pomyślał, że tak urośniemy. To mniej więcej tyle kont, ilu jest mieszkańców Kalisza, Legnicy lub Grudziądza. Dziękujemy każdemu, kto dołożył cegiełkę do powstania portalu, dodawał wpisy do słownika, publikował krzyżówki. Robota nie poszła na marne, zadania trafiają tam, gdzie miały trafiać - do szaradzistów z całej Polski. Dziękujemy każdemu użytkownikowi, który choć raz rozwiązał krzyżówkę. To dla Was tworzymy ten portal i bez Was cała zabawa nie miałaby sensu.

W międzyczasie rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi - zasłużone urlopy. I właśnie z tej przyczyny ogłaszamy, że najbliższy turniej rozpocznie się dopiero we wrześniu. Pora dać nieco odetchnąć Jurkowi (Dzejdiemu) i Kamilowi (Jomitoce), którzy w pocie czoła przygotowują turnieje i czuwają nad ich przebiegiem.

Nie oznacza to jednak bynajmniej, iż serwis przez całe lato pozostanie bez wsparcia, albo bez nowych zadań. Wręcz przeciwnie: brak turniejów zrekompensujemy Wam ciekawymi kolekcjami, których kilka czeka już na publikację. Na początek wakacji proponujemy Wam kolekcję Dwa w jednym, którą przygotował Irbisp. Dwa spośród tych zadań pojawiły się już wśród wyzwań dnia i zostały dobrze przyjęte. Czas zająć się resztą.

 

Komentarze

 Acha_77,

:)

 Rydzyk,

W TVP mają śmietnik obrotowy w czasie. Po kilku latach wyciągają starocie i nie muszą się przejmować wypełnieniem programu. Po tylu latach można odkurzyć jakieś starocie...

Poprzednie wpisy

Późniejsze wpisy