Wyzwanie z 15.08.2016 (strona 1/2)

wiadomości: 17 rozmówcy: 8

Nie widzę błędu, nic nie zaznacza na czerwono, a jednak odejmuje 10%. Ślepa jestem, czy to jakiś błąd? Może to ktoś sprawdzić?

Sprawdź czy postawiłaś czarne pola tam gdzie być powinny, być może przegapiłaś któreś z 3-literowych
haseł w środkowej części krzyżówki.
Pod czernią czerwień błędu jest mało widoczna.
Pozdrawiam

Sprawdziłam...

Popatrz na czarne pola w tych częściach nieśrodkowych, może tam zaznaczyło Ci się czarne pole?

Naprawdę nie wiem, o co chodzi, pierwszy raz mi się to zdarza. Wniosek - sprawdzać punkty.

Wniosek to jest taki, że czarne pola do zaznaczania pól w tego rodzaju krzyżówkach, nie powinny być czarne tylko np. ciemno szare, - to by było widać błędy i tyle. Jest już chyba możliwośc używania kolorów, z tego co pamietam?
Taki pomysł - no chyba, że się nie da...

Popieram pomysł powyżej - i zwracam honor - pół dnia szukałam, aż na miniaturce diagramu zauważyłam różowy (czerwony) kolor - zgubiłam jedno czarne pole. Na dużym diagramie nie do sprawdzenia.
Sorry za zamieszanie, dzięki za zainteresowanie, pozdrawiam.

 enna

rozwiązywałam pierwszy raz taką krzyżówkę i w objaśnieniach nic nie napisano żeby
spacją zaznaczać na czarno pola
wszystko dobrze jest wpisane ,natomiast żadnego punktu ponieważ uznano mi dużo błędów
proszę o przyznanie punktów
i na przyszłość proszę o jasne wskazówki co do sposobu rozwiązywania
pozdrawiam wszystkich :)

@ enna zadanie, które taki kłopot Ci sprawiło jest z kolekcji, która ukazała się wcześniej. W objaśnieniu kolekcji wyraźnie zaznaczono, iż czarne pola należy zaznaczać spacją. Pozdrawiam. :)

 enna

sorry ,ale ja wchodziłam nie przez kolekcje tylko przez wyzwanie dnia i pierwszy raz
to rozwiązywałam
natomiast objaśnienia do rozwiązania nic nie podają o zaznaczeniu spacją na czarno
dopiero jak wcisnęłam zakończ to szok zero punktów

objaśnienia powinny być jasne i zrozumiałe dla wszystkich