Słownik (strona 1/4)

wiadomości: 39 rozmówcy: 5

Aha bo mam napisać też opis do hasła tak?
ATMOSFERKA - zdrobniale warstwa powietrza lub fajny klimat.

Uwielbiam rozwiązywać Wasze krzyżowki:)

Słuchajcie nie chce się absolutnie rządzić ale dajecie mega smieszne hasła aż miło się rozwiązuje wg mnie za duzo jest tych zbyt trudnych hasel są też fajne ale ich jest najwięcej może zrobimy jedna krzyżówkę zabawna i smieszna. Co Wy na to?

Gdzieś czytałam że jest pisane jaka osoba coś dodała czy zrobiła nie pisałabym nigdzie tego wszyscy gramy do jednej bramki i jest to świetna zabawa:) Przyjmiecie mnie do grupy? 😀

Zanim przystąpisz do układania krzyżówek, to może najpierw coś rozwiąż.
Napisałaś, że uwielbiasz rozwiązywać nasze krzyżówki, ale jeszcze ani jednej nie zrobiłaś. Na koncie masz zero rozwiązanych krzyżówek i zero punktów.
Pozdrawiam.

Kryno rozwiązywałam mimo że tego nie widzisz gdzie i tak wolałam czytać smieszne i zabawne hasła te mnie interesują bawia. Ja nie muszę tu nic od siebie pokazywać

Mam nadzieję że nikt mi już tak nie napisze bo świetna atmosfera to podstawa w każdej grupie.

Dodawać do słownika można od 1000 punktów, tak wyczytałam.
Ale swoją drogą od ilu punktów można robić swoje krzyżówki i dodawać?
Markotka ja bym Twoje chętnie rozwiązywała, zrób kilka. Tylko niech napiszą jak je dodać. ;)

 KXII

66casey jest wytlumaczone na forum poszukaj.

 KXII

Casey, de son vrai nom Cathy Palenne, est une rappeuse française d'origine martiniquaise. Elle vit aujourd'hui au Blanc-Mesnil, en Seine-Saint-Denis.

Markotka to chyba trzeba wysłać krzyżówkę na maila
zaloga@szarada.net
albo do moderatora: krynow2@gmail.com
Tyle znalazłam info, może twórcy krzyżówek potwierdzą.

Dziękuję za przywitanie :) Ja Wam napewno dam usmiech i zwykła normalna atmosferę jak sie uda zostane jak nie pojde sobie w sina dal :) a nie chce bo juz widze ze jest ekipa. nie wiem czy uda mi się z punktami bo wolę smieszne hasła. Na razie będę pisać w komentarzach zobaczymy. Dzięki bardzo 😀

Dodam że macie tu mega hasła o pytaniach nie wspomnę:) uśmiałam się jak nie wiem

 KXII

Markotka to chyba zona karczmarza z Hrabiego Monte Cristo.