rankingi (strona 1/2)

wiadomości: 11 rozmówcy: 5

Ostatnio pod linkiem Rankingi ukazał się ten do turnieju. Mam nadzieję, że kliknięcie w link Rankingi nie będzie na stałe przenosiło mnie do rankingu turniejowego.
Bardziej odpowiada mi poprzedni stan gdy Rankingi kierowało do ogólnej klasyfikacji.
A następnie można wybrać ranking turniejowy.
Pozdrawiam.

A w czym problem?

Możę i problemu nie ma, ale jak dla mnie to teraz troszeczkę więcej klikania (nie żebym był leniwy :) ), gdyż klikając w Rankinki chciałbym od razu zobaczyć ogólny ranking.

ach ten Ranking* :)

Planujemy zostawienie rankingu turniejowego jako tego, który jest dostępny bezpośrednio z menu na górze strony. Ranking ten - długofalowo - będzie przez nas uznawany jako wymierna informacja na temat najlepszych szaradzistów rozwiązujących zadania w serwisie.

Ranking ogólny staje się rankingiem pomocniczym, bez specjalnej semantycznej wartości.

Swego czasu było sporo dyskusji na temat rankingu "starego", że jest on mało reprezentatywny i nie oddaje wiernie realnych możliwości szaradzistów.
.
http://szarada.net/forum/watek/gdzie-ci-przodujacy-fachowcy-rankingu/?page=16
.
To była w ogóle jeżeli nie jedyna to najpoważniejsza przyczyna uruchomienia turniejów. Jeżeli Pawle nie czytałeś to zapraszam...

Czytałem, czytałem. Ale tak to jest ze zmianami, że nie zawsze je od razu akceptujemy. Później taka zmiana staje się dla nas oczywistością i już nie zwracamy na nią uwagi.
Tak było między innymi ze zmianą szaty graficznej Szarady, na początku nie spodobała mi sie nowa odsłona, a teraz wogóle nie zwracam na to uwagi (tak jakby od zawsze tak wyglądała) :)

Popieram Pawła.
Może to kwestia przyzwyczajenia.
Najlepiej byłoby, gdyby obie wersje rankingu były dostępne.

Obie wersje są dostępne, zmiana polega tylko na tym, że po kliknięciu w Rankingi ukazuje się nam ranking turniejowy. Natomiast ogólny ranking można wybrać z menu po prawej stronie który jest zaraz pod Turniejowe Grand Prix.

Dzięki Paweł, nie wpadłam na to.
Pozdrawiam !