Krzyżówka dnia 20001-14 (strona 4/4)

wiadomości: 35 rozmówcy: 11   przejdź do początku wątku »

Mirkmark; moje odczucia są podobne.
Gdzieś tu wpisałam kilka dni temu,że czuję się jak ten dziad,który mówił do obrazu...

Mario:przepraszam,że wtrącę tu swoje trzy grosze.Było to w :Krzyżówka dnia 2009-01-20.Zgadzam się z Wami w 100%.Ignorowanie przez Admina naszych uwag i brak stanowiska w zgłaszanych problemach jest już żenujące.A jeżeli już doczekamy się łaskawie odpowiedzi,to tłumaczone jest to pracą nad jakimś "ulepszeniem " portalu,na które to i tak czekamy jeszcze nie wiadomo jak długo.Ostatnie dość częste wpadki,które od Nowego Roku powtarzają się nagminnie,to moim zdaniem majstersztyk.Po jakimś czasie krzyżówka znika - ani "me "ani "be".Przypominam-gdzieś tez o tym pisałem;w dzisiejszych czasach słowo przepraszam w cenie ale "coś" jednak nam się należy.

► Świat składa się z niedorzeczności:
http://pu.i.wp.pl/?k=MTAxMDI5NjcsMTE4NTA%3D&f=czlowiek_i_kobieta.jpg

dodana Alfambra.

Co do uwag Mirasiska:
Cóż, faktycznie nie zawsze możemy poświęcić szaradzie tyle czasu, ile byśmy chcieli. Jest to bądź co bądź projekt hobbystyczny, a rodzina ma też swoje prawa i upomina się o nie (szczególnie pewien wiszący u nogi jedenastomiesięczny zabieracz szaradowego czasu).

Ufam jednak, że ostatnimi czasy poziom nowych krzyżówek wrócił do przyzwoitej normy. Staramy się właśnie na tym koncentrować, przez co cierpi nieco forum i reakcja na reklamacje.

Jeśli zaś chodzi o nowe funkcjonalności - będą, będą. Pracujemy nad tym, byście Wy mogli ją sami zarządzać w większym stopniu niż obecnie. Bo jedenastomiesięczny zabieracz czasu nie odpuści. Niedługo otwieramy słownik, który wszyscy będą mogli akceptować na zasadzie głosowania. Potem - głosowania na podmianki opisów w krzyżówkach. Potem edytor krzyżówek. Potem - kto wie?

A w międzyczasie tworzymy nowe krzyżówki.

Będzie dobrze.

To wszystko tłumaczy. Sama mam dzieci więc wiem, jak bardzo są absorbujące. Pozostaje podziękować, że mimo poważnych "utrudnień" znajdujecie czas i cierpliwość dla naszych narzekań. Pozdrawiam!