Panorama-z-panoramą-11

3
0 rozpoczęć · 0 zakończeń · 0 rozwiązań
Wydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka panoramiczna: Krzyżówka powstała ze słownika wspólnie redagowanego przez użytkowników serwisu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Krzyżówka zawiera błędy

Ta krzyżówka uznana została za zawierającą błędy. Niemożliwym jest już jej rozwiązywanie, wciąż jednak można dodawać komentarze, do czego gorąco namawiamy.

Autorzy określeń

 system   reagują z zasadami  ·  przed zasiewem  ·  ...-Heinz Rummenigge, piłkarz niemiecki  ·  styl w muzyce, wywodzący się z Jamajki  ·  sztuczny paznokieć  ·  sumeryjskie bóstwo stwórcze, bóg wody  ·  Zatopek, czeski biegacz  ·  bank reklamowany przez Johna Cleese'a  ·  ziarnista lub rozpuszczalna  ·  nad tym morzem Stambuł  ·  ruch tłoka w cylindrze  ·  taksówka faraona  ·  żartobliwie o mieszkańcu Czech  ·  urok  ·  zostaje po ściętym drzewie  ·  sprzedał pierworództwo  ·  ... Street - tam giełda  ·  stan USA, sąsiad Minnesoty  ·  podkładka pod siodło  ·  okulary bez szkieł  ·  zniszczone w Nowym Jorku  ·  broń wilka  ·  do drewna lub do metalu  ·  Mirosław, aktor ("Dekalog V", "Chłopaki nie płaczą")     pryma   dwanaście w wykonianiu Heraklesa     JWBishop   wśród kamieni szlachetnych     pawel62   skóra na torebki     sw_wilq   przycisk na klawiaturze komputera     sylwek   tytuł filmu, reż. Oliver Stone  ·  miasto w woj. opolskim  ·  jedna z tytanid  ·  brat Artemidy     dzejdi   gwara środowiskowa, slang  ·  pies myśliwski, dobry na lisy i dziki  ·  petrochemiczne zajęcie wron  ·  nieszpornik  ·  reklamówka, przerywnik  ·  wieś w gminie Gruta  ·  wieś w gminie Szydłowo     bone   bylina na kosze     dusia_str   poziomy drążek służący do ćwiczeń gimnastycznych     psergio   kamienna pokrywa skorupy ziemskiej     BaJo   selekcja piskląt ze względu na płeć   

Komentarze

Przepraszam, ale dno...
Droga przez mękę.

hotel na wodzie?

akwatel

akwatel? ooook. to może dodam do sjp.pl? no i te wsie i miasta... no kto to wie z głowy?

Sądzę, że ze słowem "akwatel" to chyba przesada. Nie znalazłem takiego słowa w dostępnych słownikach języka polskiego i wyrazów obcych. Proszę więc o korektę punktów.

jak dla mnie to trudna.

Tyz pikne.

Z głowy np: gniazdo, pióro ,ale nie wieś.

Krzyżówki z panoramą są beznadziejne- has ła np. wsie z gminy to głupota. Kto zna geografię tak szczegółowo - głowa nie śmietnik ,zawsze można skorzystać z mapy.A do tego ciągle mitologie i nazwy które trzeba szukać w encyklopediach.Krzyżówki powinno robić się z główki a ty siedzisz tylko w"librach" i kombinujesz jak wykiwać i zdenerwować ludzi.

..jedna z bardziej wkurzających ze względu na hasła...ale wreszcie....Koniec wieńczy dzieło...

proszę - korzystajcie z możliwości oceny krzyżówki. Chcemy usuwać te, które się nie podobają. - bynajmniej nie chcemy trzymać "gniotów" w naszym serwisie. Problem w tym, że prawie wszystkie krzyżówki dostają wysokie oceny. W przypadku tej konkretnej, jest sporo krytyki w komentarzach, a ocena krzyżówki 4.3

za mało punktowane

dno kto to wymyśla....

A mi nie przeszkadzają hasła, których trzeba szukać - przy okazji czegoś można się dowiedzieć. Chociaż czasem jest to trochę męczące :P

oj 3 punkty za tyle męczarni?Mało...

oj rzeczywiście wymagała dużej uwagi,ale opłaciło się.....

Nie do myslenia tylko do tracenia czasu na wyszukiwaniu w googlu. Kto spamieta wszystkie wsie w Polsce czy wszystkie bostwa swiata???

Akwatel w słowniku Kopalińskiego to flotylla łodzi mieszkalnych, przycumowanych do wybrzeża mariny, gdzie znajdują się potrzebne mieszkańcom łodzi restauracje, sklepy, parkingi, pralnie itp. urządzenia.
Natomiast HOTEL wg Wikipedii to FLOATEL lub BOTEL
http://pl.wikipedia.org/wiki/Botel

Krzyżówki są świetne. To prawda, że nikt nie zna wsi ani mitologii na pamięć, ale na tym polega zabawa, żeby szukać i odnajdywac. Dopiero głowa pracuje, tylko troszkę więcej punktów by się przydało. :):) Pozdrawiam adminów. Gniotów tu nie ma!!!!!

krzyżóweczka ok,i krajobraz znajomy

pepik to obraźliwie o mieszkańcu Czech; wcale nie żartobliwie. Gratuluję poczucia "humoru".

 aty

A na dodatek podany zly anagram, ma tylko 6 liter a akwatel ma ich 7

?!?!
Zły anagram?! Komu się jeszcze nie zgadza ilość liter?

Łał....
ATY z matematyką na bakier :)
Nie potrafi policzyć do siedmiu????

Trudna 2 pomyłki

w końcu widoczek z Polski

poszła za 100 ale miałem wątpliwości
kraking czy krakang. strzeliłem.

za mało punktowane

jak za trzy to trudna

Zgadzam się z poprzednikami, za niska punktacja