xxx

0 rozpoczęć · 0 zakończeń · 0 rozwiązań
Wydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Krzyżówka panoramiczna: Krzyżówka powstała ze słownika wspólnie redagowanego przez użytkowników serwisu.
Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe. Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook

Krzyżówka zawiera błędy

Ta krzyżówka uznana została za zawierającą błędy. Niemożliwym jest już jej rozwiązywanie, wciąż jednak można dodawać komentarze, do czego gorąco namawiamy.

Komentarze

łatwiutka ;)

Zgadzam sie. Poszlo bardzo szybko.

CZY MOŻE KTOŚ MI WYJAŚNIĆ DLACZEGO MAJĄC PEWNĄ SUMĘ PUNKTÓW ZDOBYTYCH W SZARADACH PO KOLEJNYM OTWORZENIU STRONY TYCH PUNKTÓW JEST 0 170 MNIEJ?PUNKTY BYŁY ZDOBYWANE UCZCIWIE PO CIĘŻKICH BOJACH A TU OKAZUJE SIĘ ŻE OKRADZIONO CIĘ Z PUNKTÓW.LUDZIE KOCHANI TO JEST SKANDAL.

To nie jest skandal.
W związku z powtarzającymi się ostatnio głosami, skarżącymi się na różną punktację w panoramach dnia, punktacja ta została zunifikowana do wspólnego poziomu 4 punktów.
Od dziś panoramy będą się ukazywać tylko z taką punktacją a ilość punktów została zmniejszona wszystkim jednakowo.
Pozdrawiam.

#jomitoka
To jest draństwo. A i oszustwem nazwać też nie byłoby przesadnie. Przecież to była jakaś umowa: dajecie za krzyżówkę tyle i tyle punktów i ja ją rozwiązuję albo i nie. Jeśli już zdecydowałem się na wasze warunki i ją rozwiązałem to zabieranie mi punktów(umownych) jest zwykłym złodziejstwem. Oszustwem.

Zgdzam się, że to skandal. Prawo (żadne) nie może działać wstecz.

Ja mam o 156,9 punkta mniej.
Jeżeli od dziś,to nie od dwoch tygodni!!!
Flaga na maszt i protest!

P.S były panoramy za 3 punkty ,czy po "zunifikacji" dodano 1 punkt za rozwiązanie 100 %?

Czego jeszcze nie wymyślicie, może zaczniemy zabawę od nowa ?
Pozdrawiam zdrowo myślacych !

gdzie k a gzie w na klawiaturze

Albo ta zabawa jest na poważnie, albo idziemy do piaskownicy

Czyli i tak źle i tak niedobrze.
W nocy punktacja zostanie przywrócona wg starych zasad.
Pozdrawiam.

Moja propozycja jest taka, żeby podnieść punkty za panoramy do poziomu pięciu oczek. Wtedy znów wszyscy po równo będą mieli zmienioną punktację lecz tym razem w górę.
Proszę o opinie.

Przywrócenie punktacji to właściwa decyzja, dziękuję za wysłuchanie głosów ludu :)
Nie rozumiem, dlaczego te skargi na różną punktację w panoramach? I dlaczego wszystkie mają być "wyceniane" tak samo?

Ja uważam, że powinno zostać tak jak było. Przecież nawet w panoramach jest jakiś zróżnicowany poziom trudności. I skala punktów to odzwierciedla.

Było dobrze do tej pory . I powinno tak zostać.

Po odczytaniu komentarzy podzielam słowa wszystkich zbulwersowanych i czekam na wspomniane zmiany.Dlaczego rozwiązując krzyżówkę bardziej skomplikowaną mam otrzymać tyle samo punktów za ''mini''krzyżówkę?Ludzie robiący problemy z punktowaniem krzyżówek niech zajmną się czymś innym bo widać że nie interesuje ich dobra zabawa w tym co robią tylko szukają problemów i podnoszą ciśnienie nie tylko mnie ale też moim współszaradzistom dlatego dajcie sobie z tym spokój konfliktowi ludzie!!!Ps.Dziękuje jomitoko za wyjaśnienie i wybacz mi moją złość.Pozdrawiam.

Czyli jednak myliłam się sądząc, że nie o to chodzi by złowić króliczka, ale by gonić go...

Komu potrzebne jest to ciągłe żonglowanie punktacją?????

Nie rozumiem, o co ten krzyk.Admini i moderatorzy pracują,żeby jak wprowadzić innowacje w punktacji. Przecież nie pierwszy raz przeliczane są punkty, ale są one jednakowo przeliczane dla wszystkich. Dodawane i odejmowane po równo. Nie jest ważne ile punktów się zdobędzie a to czy nie świecą się czerwone latarnie. Popieram "adminię" - niech sobie robią porządki.

A może by tak brać pod uwagę wiatr, raz wieje z boku, drugi raz z tyłu, czy przodu, tak jak skoczkom narciarskim...))


Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Nie ważne czy za krzyżówkę jest 3 punkty czy 9 zawsze znajdzie się Ktoś niezadowolony. Ja nie bardzo rozumiem po co ta awantura, przecież wszyscy rozwiązujący dostają taką samą ilość punktów za daną krzyżówkę.
Jeżeli jest korekta punktacji to obejmuje wszystkich szaradzistów , a nie tylko oburzonych wybrańców.
Krzyżówki rozwiązuje się dla rozrywki i przyjemności .
Serdecznie pozdrawiam wszystkich.

Szanowni Admini.Zamiast zajmować się sprawami punktacji,na które"Ktoś";(zastanawiam się ,jakąż to musi mieć siłę przekonywania i jakie mocne argumenty ten "Ktoś";)się skarżył i tak szybko zareagowaliście,może zajęlibyście się przywróceniem funkcji NIEROZWIĄZANE,o co bezskutecznie niejedna osoba tu prosiła i wiecznie coś staje temu na przeszkodzie.No ,ale nie każdy z nas jest przecież "Ktosiem".Przecież Szarada Net ma służyć dobrej zabawie,a nie udziwnianiu.Więc Szanowni Admini,nie udziwniajcie i nie utrudniajcie zabawy,a starajcie się dążyć do ułatwienia nam zwykłym szaraczkom życia i niech to stopniowanie trudności zadań pozostanie na wieki wieków...i jeszcze dłużej.Pozdrawiam wszystkich.

Szapoklak (z fr. chapeau claque) - cylinder o specjalnej konstrukcji, pozwalającej na złożenie go na płasko, używany przez mężczyzn na przełomie XIX i XX wieku jako element stroju balowego. Używany do dziś jako element munduru czeladnika kominiarskiego.
Ani to pirog, ani to piróg.
Piróg nosił Napoleon i nie był to cylinder.

Przy drobnej reorganizacji punktów nie można stracić aż 170 pkt. System nie do końca zadziałał i emocje wzięły górę. Ja powinnam wrzeszczeć - pomstować i dopytywać dlaczego "ukradli mi punkty" za krzyżówki które kiedyś, kiedyś (za nie bytności dzisiejszych pieniaczy) miały 3 pkt a po zmianie punktacji 7 i więcej. Suma sumarum saldo punktacji wychodzi w przybliżeniu na zero. Tyndy ryndy -w te czy we wte liczy się dobre samopoczucie :)

@gosiaaczek
i tu Ciebie zadziwię, bo właśnie wrócono do starej punktacji i mam o 166 punktów więcej.
Jasne, że wszyscy mają teraz więcej, chodziło mi tylko o Twoje niedowierzanie.

Pozdrawiam.

Przyłączę się do grona niezadowolonych operując liczbami. Miałem stan konta 29428,9. Punkty za wczorajszy dzień to 18. Czyli stan powinien wynosić 29446,9, a wynosi 29429,4. Nomen omen jestem po tym zamieszaniu 17,5 pkt. w plecy. Komu to wyszło na dobre?

Ty mi tu gosiaaczek głupot nie opowiadaj.Wiem ile miałem punktów i wiem ile mi zabrano wobec czego stwierdzam że nie masz racjii.Także podzielam zdanie groma co do punktacji.Teraz jest już wszystko ok więc jedziemy dalej.Pozdrawiam.

A ja nie wiem jaka była różnica w punktacji( czy na + czy _- ) bo nigdy nie sprawdzam i nie zapisuję ile mam punktów.
O zmianie punktacji dowiaduję z awantury pod krzyżówką . Drażni mnie to , że niektórzy szaradziści używają niegrzecznych epitetów i obrażają innych zamiast spokojnie wyjaśnić nieporozumienie.
Pozdrawiam.

Właśnie,dlaczego niektórzy używają niegrzecznych epitetów typu np."dzisiejsi pieniacze"?Nie każdy przecież może być"starym,zasłużonym stoikiem",co zresztą też nie uprawnia do oceniania innych szaradzistów.Pozdrawiam.

Czy nikt nie zwrócił uwagi że punktację zmieniono jedynie u krzyżówkowiczów a ogólna została bez zmiam, dlatego u niektórych powstała tak duża różnica.Pozdrawiam życzę więcej spokoju a mniej nerwów szkoda zdrowia.

Ile ludzi, tyle zdań. Popieram Sabinkę: krzyżówki rozwiązuje się dla rozrywki i przyjemności. Ja uważam że należy się pełny szacunek i podziękowanie za ogromny wkład włożony w "naszą" szaradę. Przykre jest to, że ostatnio jakoś często zdarzają się z różnego powodu jakieś pretensje. Ja osobiście bardzo DZIĘKUJĘ adminom i moderatorom za fantastyczną stronkę, która wciąż się rozwija na plus. Pozdrawiam wszystkich: tych na prawo i lewo.

Wolę być starym stoikiem niż frustratem.

nawet tutaj wyścig szczurów !!! a gdzie przyjemność i zabawa?

Według powiedzenia-"Uderz w stół,a nożyce się odezwą...".I kto tu używa epitetów?.Bez komentarza to pozostawiam.

Punktacja wróciła, ale niższa o 18 pkt. Czyli wczorajszy dzień nie doliczony.

Atmosfera jak w sporcie. Nie zawsze olimpijska. Czasem ligowo-szalikowa się robi. A przecież ta Szarada to nie setka na dopingu, tylko maraton miejski: liczy się i przyjemność sprawia udział w zabawie.
Załoga przydała tej zabawie ramy gry sportowej z punktacjami i pucharami. Reguły gry podlegają ewolucji, także dyskusji. Byle w duchu oimpijskim.
Też mam czasem żal do autorów, np. o nadmiar piłkarzy, ale przede wszystkim podziw i wdzięczność za poziom i finezję.
Załogo, majtki na maszty i reje i dalej w rejs! Dziewczyny, macie rację; lejcie olej na spienione... fale.

Przyjemność przyjemnością, jednak po coś te zróżnicowanie punktów było zrobione. Nie trzeba było tego zmieniać. Pozdrawiam

przekroczyłem 600 pkt dzięki rebusom filmowym

nie komentuję niedziwuję agdy mam czas i melodię to sobie rozwiązuję

Mam pytanie dlaczego nie doliczja punktów chyba duży mróz zamroził licznik .pozdrawiam redakcję