717. Ukryta jolka

kłódka
7
329 rozpoczęć · 245 zakończeń · 205 rozwiązań · autor:  
keyboardCofnij ostatnią zmianęPonów zmianęWyczyść diagramzoom-inWydrukuj bezpośrednio z przeglądarki
Położenie czarnych pól należy ustalić samemu i zaznaczyć je za pomocą spacji. Litery uporządkowane od 1 do 17 utworzą dodatkowe hasło.

Określenia haseł

cisza morska, sztil * melonowiec właściwy * paluszek i główka to szkolna ... * słynny Nikodem * duża pod głowę do snu * nieszczęście egipskie * tekst nieuznany przez Kościół jako kanoniczny * rzecz lub osoba mająca przynosić szczęście (jak wieeelki pluszak) * szerokolistny lub błoniasty * wykwalifikowany kamieniarz lub rzeźbiarz * miasto na północ od Włocławka * dział przemysłu zajmujący się wyrobem tkanin * można go spotkać na pasach * materiał wielowarstwowy * słychać je po uderzeniu w stół * bliskowschodni wiersz o tematyce refleksyjno - filozoficznej * Anna jak bursztyn * grecka zdobiona opaska na włosy * cyna albo cement * opłata za naukę * jeden z narkotyków * krwistoczerwone kamienie w pierścionku * frycowe
Krzyżówka Szaradzisty: Krzyżówka utworzona przez użytkownika serwisu Szarada.net.
Załóż konto Zapraszamy Cię do założenia konta i zalogowania się. Będziemy sprawdzać Twoje rozwiązania, zapamiętywać niedokończone krzyżówki, pokazywać Twoje statystyki. Zaczniesz zbierać punkty i pojawisz się w rankingach. Korzystanie z serwisu jest darmowe.
Możesz szybko utworzyć konto i zalogować się poprzez Facebook Zaloguj z Facebook

Ocena krzyżówki

51