Specjalne (strona 1/2)

wiadomości: 16 rozmówcy: 13

Nie mozna otworzyc specjalnych, prosze o rade

Z trzema zadaniami specjalnymi to jakiś błąd. Niektórzy mają doliczone punkty za nie , inni nie.

Ja też nie mogę otworzyć SPECJALNYCH - ani w Chromie, ani w Operze,ani w Explorerze. To chyba coś z nimi nie tak?

Czy dzisiejsze krzyżówki specjalne są dla wybranych ? Dlaczego nie można ich otworzyć ?

 MIRA

Jak wyżej... nie mogę otworzyć.

Może moderator nam odpowie.

 MIRA

Myślę, że nikt ich nie rozwiązał, bo pierwsza dziesiątka nie ma specjalnych w ostatnio rozwiązanych- niektórzy w szaradzie byli przed laty... Coś padło w systemie?

Dołączę się do chóru "młodziaków " Szaradowych - może chodzi o to, aby wyeliminować z rankingu tych, którzy znają Szaradę najwyżej od roku. Zadania specjalne są w zakładce Wyzwania Dnia strona 192,193,194 ( tam też zresztą się nie otwierają ) i były publikowane w 2013 r.

Jako ta "stara" szaradzistka odpowiadam: były to wyzwania dnia odpowiednio z 03.01.2009r., 30.13.2008r., 17.01.2009r.
Dawno rozwiązane, podliczone, dodane... ależ z jaką nutką nostalgii do nich wróciłam. I ten niezawodny Dawidek "mam 10 lat". Od tego czasu trochę już wydoroślał i niestety zniknął z naszych stron, zresztą jak wielu innych. A może po prostu przestali się tylko odzywać?
Zatem nie ma co drzeć szat, bo te specjalne, to już przeszłość. Ot, coś się tam zacięło w internetowej mechanizacji...

Jak rozumiem z Twojej wypowiedzi, Mario, tobie te krzyżówki się otwierają - u mnie niestety szara plama ;)