Słownik krzyżówkowicza (strona 1/2)

wiadomości: 14 rozmówcy: 7

-debilu spać bo cię truskawka kopnie w jaja
-gnoju powiedz sobie do lusterka fiucie
-Banda tępych baranów­­ z suflerkami na cz­e­le udaje zabawę­­­­­­
-fiut na pewno się ni­­e ujawni, ale jest ­za wiele dowodów na­ t­o, kto to jest­­­­
Tyle zdążyłam skopiować zanim admini tego słownika skasowali wypowiedzi uczestników tej szarady. Ktoś zaproponował dyskusję na stronie szarady na temat kasowania podpowiedzi.
No to podyskutujmy tu nie będziesz anonimowy. Dodam że mnie tyndy ryndy czy ktoś ma zabawę z przepisywania gotowców czy z samodzielnego rozwiązywania krzyżówek, a użycie mojego wpisu pod nickiem w tej przepychance słownej było nadużyciem.

Zaciekawiło mnie to.. Jakiego słownika, jacy admini? O czym ty w ogóle piszesz?

@whatever ,prawdopodobnie ktoś tu jest wysoce sfrustrowany faktem,że na rozwiązenie niektórych krzyżówek potrzebuje kilku dni,podczas gdy inni robią to w 3 minuty(albo krócej)

Ci co korzystają z tego słownika wiedzą o czym piszę i anonimowo opluwają tych co im kiedyś za pazuchę weszli. http://zylla.wipos.p.lodz.pl/pk/pk20e.php Możesz tam z gotowców skorzystać :)

A. Widzę. Myślałem, że coś się na Szaradzie złego dzieje, a to tylko o ten szajs chodzi. To luz. Nie przeszkadzam.

stachulevy w szaradzie jestem prawie od początku i KAŻDE rozwiązanie krzyżówki było wyzwaniem bo nie było takich ułatwień jak dziś. Z przyjemnością czytało się wypowiedzi pod krzyżówkami, a dziś "no i bęc" to szczyt zachwytu z rozwiązania. :(

Przy rozwiązywaniu krzyżówek w tempie poniżej 3 minut,nie ma czasu na korzystanie z ułatwień,a skoro dla kogoś to bułka z masłem,to co ma się rozpisywać - wystarczy ,no to bęc' ,które stało się chyba symbolem codziennej panoramy...

Czy ktoś przepisze panoramę (czy rozwiąże samodzielnie) w 3,5 czy 10 minut to mało istotne. Dyskusja ma polegać na tym jak podpowiadać w słowniku krzyżówkowicza i ANONIMOWO nie opluwać się wzajemnie.

Rozwiązywanie panoram (nie krzyżówek!) w tempie poniżej 3 minuty to nic zadziwiającego. Przy specyfice panoram (kilkaset słów powtarzanych w nieskończoność z tymi samymi określeniami z automatu) można opanować z niewielkim wysiłkiem - np. grając w wyścigi - a potem robić to już praktycznie bezmyślnie.
Krzyżówki, z określeniami autorskimi i różnymi dodatkowymi utrudnieniami (np. dziurka od klucza) to zupełnie inna kategoria. I dlatego kompletne rozwiązania 12-zadaniowej kolekcji pokazują się raczej po kilku godzinach niż po 30 minutach.
Każdy bawi się jak lubi - jeden szuka intelektualnej rozrywki i satysfakcji z rozwiązania, innemu wystarcza "no i bęc". I nie ma co sarkać na siebie.

@biwlodek,widzę,że chyba lekko deprecjonujesz kategorię krzyżowek Panorama dnia...