punktacja (strona 1/2)

wiadomości: 16 rozmówcy: 10

Przez cztery dni nie wchodziłam na Szarady. Punktacja z którą skończyłam - 409, 7. Dzisiaj wchodzę mam punktów 392, 7. Jak to się stało? Odejmujecie punkty za niebycie :)Punkty i miejsce zapisuję w zeszycie :)Teraz mam 404, 7. Po rozwiązaniu 4 panoram.

Dzień dobry, witam wszystkich. Znowu jest problem z odejmowaniem punktów. Wczoraj skończyłam na 451,7. Dzisiaj mam 442,7. Nie wiem o co chodzi. Czy może ktoś mi wyjaśnić, jaka jest przyczyna odejmowania tych punktów?

Jestem 9 punktów w plecy, tak jak wczoraj. Razem to już osiemnaście.

@Ewaanna:
W rankingu "Najlepszych szaradzistów", o którym piszesz, gromadzone są punkty za zadania z ostatniego miesiąca, a właściwie z ostatnich 30 dni. Codziennie z tej puli znikają zadania, które opublikowane były wcześniej niż 30 dni temu, a pojawiają się nowe. To jest ranking ruchomy, zmieniający się każdego dnia:
http://szarada.net/krzyzowki/ostatni-miesiac/
Natomiast wszystkie zdobyte przez użytkowników punkty sumowane są w "Maratonie" i tutaj nic nie znika.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Dziękuję za informację. Teraz rozumiem :) Jak zwykle nie przeczytałam regulaminu :)

witam wczoraj większość popołudnia rozwiązywałem zadania,doszłem do pozycji 308 w najlepszych szaradzistach teraz nocą patrzę spadłem o ponad 30 pozycji ,o co chodzi,wygląda jakby mnie nie było przez miesiąc

@greystok
1. Poczytaj regulamin i zapoznaj się z zasadami punktacji w rankingach albo;
2. Przeczytaj nieco powyżej wpis Kryno.
3. Błagam - "doszłem"?
Pozdrawiam.

aha takie klocki,rozumiem,ok.Wpis powyższy też przeczytałem,a ty zawsze po północy jesteś nieomylnym poliglotą ? .Pozdrawiam

Dzis nie dodaja punktów,rozwiazałam trzy zadanie i punktów brak

ZA dwa zadania nie mam punktów,