problem

wiadomości: 8 rozmówcy: 2

Od kilku dni mam problem z odczytywaniem opisów haseł, ponieważ nie pokazują się polskie litery. Problem ten dotyczy tylko strony Szarada.net. Na innych stronach jest wszystko ok.

Możesz dokładniej opisać problem. Czy polskie litery przestały pokazywać się tylko w krzyżówce, czy w całym serwisie (np. forum, poradniki, strona główna)? Jeśli tylko w krzyżówce, to jedynie w opisach haseł (kratki krzyżówki czy okienko z lupą) czy także we wpisywanych literkach?

Prosimy Cię o więcej informacji, abyśmy mogli dokładnie zdiagnozować przyczynę Twoich kłopotów. Napisz też, z jakiej przeglądarki internetowej korzystasz i z jakiego systemu operacyjnego.

Polskie litery przestały się pokazywać tylko w opisach haseł tj. w okienkach z lupą i wygląda to tak " ciężka " to znaczy ciężka.
Cały czas korzystam z przeglądarki Mozilla Firefox wersja2.0.0.13 która zaktualizowałam 26 marca
a problem z "krzaczkami" zamiast polskich liter wystąpił w kwietniu.
Po zatwierdzeniu i wysłaniu krzyżówki wszystkie litery w krzyżówce rozsypują się i nie ma możliwości odczytania wpisanego hasła.

Możesz jeszcze podać nazwę krzyżówki, w której literki "rozsypały" Ci się w ten sposób?

Napisz też, czy korzystasz z serwisu pod Windows, Linuksem, Mac OS, czy może innym systemem operacyjnym (Symbian? ;) ).

Korzystam z sytemu Windows XP. Nie potrafię powiedzieć od której krzyżówki się to zaczęło, bo przez kilka ( a może kilkanaście) dni męczę się z takim układem, a zdążyłam się nauczyć czytać te "Krzaczki", choć sprawiają sporo problemu. Gorszym jest to, że po zatwierdzeniu rozwiązanej krzyżówki, litery się rozsypują na krzyżówce i nawet nie jestem w stanie odczytać prawidłowego wpisu w przypadku gdy zdarzy mi się popełnić błąd.
Teraz zaktualizowałam przeglądarkę Firefox do wersji 2.0.14

Inni szaradziści nie zgłaszają nam tego problemu. Obawiamy się, że może to być problem z Twoim oprogramowaniem. Może odinstalowałaś sobie polskie czcionki?

Niczego nie odinstalowałam. To stało się nagle podczas rozwiązywania kolejnej krzyżówki. Gdybym miała do Was maila, wysłałabym krzyżówkę, która jest rozwiązana i zaakceptowana przez Wasz system. Pisałam, że nie mam problemu z polskimi literami na Waszej stronie (np. z wykazem krzyżówek) ani na innych stronach.Problem pojawia się tylko w opisach haseł krzyżówki, którą chcę rozwiązywać.

Możesz zrobić zrzut ekranu i umieścić np. na Picassa lub Flickr?