Panorama z 27. czerwca

wiadomości: 5 rozmówcy: 3

Pojawił się u mnie problem polegający na tym, że wypełniłem dzisiejszą panoramę w 100% i wyskakuje komunikat, że "Nie wykorzystano słów z podpowiedzi", podczas gdy mam wszystkie słowa przekreślone i na szaro. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie miałem.
Może ktoś wytłumaczyć, o co chodzi?
Akurat dzisiaj wypadło mi z rankingu "niezupełnie felernie rozwiązane zadanie", wyszedłem na prostą, więc wstrzymuję się z zakończeniem tej panoramy, bo nie widzę błędu z mojej strony, a nie chcę ryzykować. Rozwiązywałem tę krzyżówkę zaraz po północy, a wspomniany komunikat jest nadal.

Ja tak miałam - gdy rozwiązywałam stare krzyżówki panoramiczne. Ale jak kliknęłam - zakończ, to kończyło i nie zabierało punktów. Nie wiem, jak jest u Ciebie. Ryzyk-fizyk. Ja przed chwilą rozwiązałam dzisiejszą panoramiczną i wszystko dobrze.

Może ci przeniosło ostatnią podpowiedź do następnej linii i się "ukryła". Widzisz podpowiedź: "Zagórska"?

To nie jest do końca rozwiązanie twojego problemu, ale przy zadaniach za cztery punkty i mniej, zawsze można się wylogować z szarady i rozwiązać zadanie jeszcze raz, będąc niezalogowanym. Można takie zadania normalnie zakończyć i sprawdzić poprawność.

Tajemnica odkryta - wpisałem dwa razy Rene i system mnie uratował, bo krzyczał.

Gratuluję! Sam sobie poradziłeś. Ale podoba mi się podpowiedź kolegi - whatever-a. To jest myśl!