KUFER SKARBÓW 1029

wiadomości: 8 rozmówcy: 3

Dlaczego zostałem pozbawiony punktów za błąd w drugiej krzyżówce - 2 wyraz pion - RASTA - suma daje wymagany wynik, wyraz znajduje się w SJP a ja mam podświetloną literę "T" jako nieprawidłową i taką widzę. Proszę o sprawdzenie i odpowiedź.

Szczęściem na obecną chwilę widzę tam tylko jeden błąd, wnioskuję, że Twój. Bo ja widzę zbiorczo. Wpisałeś "RASIA", daszek nad T jest narysowany przeze mnie - w tle.
pzdr

Na obecną chwilę widzę "T" - do 33 jeszcze potrafię zliczyć , w przeciwnym razie nie wysyłałbym zadania - i co teraz zrobimy. Poza tym "RASIA" koliduje nieco z założeniami zadania.

Jeszcze jedna uwaga, może najważniejsza. Proszę sprawdzić jaka jest możliwość zauważenia przez rozwiązującego zadanie wpisania przez pomyłkę w miejsce narzuconej niejako litery "T" akurat litery "I"? Jaka - żadna !!! Inną literę tak - widać pomyłkę w przypadku litery "I" rozwiązujący nie ma takiej szansy. Nie twierdzę, że nie popełniłem pomyłki ale niestety nie miałem szansy jej zweryfikować. Coś tu nie tak!!

Panowie moderatorzy - czy tak trudno zająć stanowisko w zgłoszonej sprawie? Zabiłem ćwika czy też trudno przyznać się do małego niedociągnięcia - w dalszym ciągu uważam, że nie jestem na straconej pozycji!!

Przecież panowie moderatorzy stanowisko zajęli. Ty zdaje się czekasz na wyższą instancję.

Potwierdzam, że wpisane zostało "RASIA" i w związku z tym zadanie zostało ocenione poprawnie.

Kopać się z koniem przynosi większą przyjemność aniżeli przekonać kogoś do swojej słusznej racji. Spróbujcie panowie wpisać w miejsce litery "T" literę "I" i zobaczcie czy można zauważyć błąd. Czy to jest takie ciężkie przyznać się do błędu - ja się przyznałem ale nie mogłem powtarzam NIE MOGŁEM go zweryfikować. BETON DO KWADRATU JAK BYŁO NA POCZĄTKU itd. AMEN!