krzyzowki (strona 1/2)

wiadomości: 11 rozmówcy: 7

chcialabym przeslac serie ulozonych krzyzowek.czy jest taka mozliwosc jesli tak to z kim sie skontaktowac w tej sprawie

Z chęcią je obejrzymy, a jeśli będą dobre - dodamy do serwisu wraz z informacją o Twoim autorstwie. Dzisiaj wieczorem pojawi się w serwisie podstrona z danymi kontaktowi (linkowana ze stopki na dole), będziesz więc mogła przesłać krzyżówki na wskazany tam adres email.

Dodaliśmy podstronę z kontaktem - zapraszamy do wysyłki :)

Otrzymaliśmy przesyłkę od Ciebie. Dziękujemy. Twoje krzyżówki są bardzo ciekawe, jednak przed ich publikacją musimy rozwiązać parę problemów natury prawnej oraz technicznej.

Dlatego też postanowiliśmy poczekać z wprowadzeniem publikacji krzyżówek szaradzistów jeszcze dwa miesiące, dopóki nie przemyślimy wszystkich spraw. Mamy nadzieję, że z Twoim i innych szaradzistów udziałem na tym właśnie forum.

Pierwszą nurtującą dla nas sprawą jest kwestia kategoryzacji słówek z Waszych krzyżówek i ustalania im trudności. Są to sprawy, które bezpośrednio przenoszą się na punktację krzyżówki, a więc bardzo ważne. Trzeba wymyślić jakiś sposób ustalania tych rzeczy. Nam do głowy przychodzi pomysł polegający na udostępnieniu edytorka pozwalającego na układanie krzyżówki wraz z kategoryzowaniem i ustalaniem trudności. Niestety stworzenie go zajmie nam trochę czasu, ale myślimy, że warto poczekać.

Tymczasem możemy Tobie obiecać, że Twoje krzyżówki zostaną opublikowane jako pierwsze :)

milo mi ze Wam sie podobaja w najblizszych dniach przesle pozostale ktore juz mam zrobione.
z tym edytorem to calkiem fajna sprawa.
pozdrawiam

Mi się nie spieszy. kiedy w przyblizeniu będzie edytor? I czy doszły moje krzyżówki?

Chciałbym bardzo grzecznie zapytać, gdzie są te obiecane krzyżówki Samanty. Coś bardzo długo System nie może ich wprowadzić.

Jak powsatją zamieszczane serwisie krzyżówki? Kto je pisze? Czy można tworzyć/zamieszczać swoje?
Czy juz zrobiliście edytor?
ADMIN - żyjesz?

Czy istniej możliwość stworzenia jakiegoś rankingu lub podania informacji kto z użytkowników serwisu do tej pory stworzył krzyżówek które zostały opublikowane na szaradzie?

Raczej nie.
Obawiamy się, że ranking podziała kusząco na wszystkich, którzy rywalizację i przodowanie w czymkolwiek przedkładają ponad wszystko inne. Mogłoby to spowodować zalew zadań kiepskich, niepoprawnych bądź też plagiatów.